Obserwatorzy

poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Kwiecień plecie

Witajcie, ani się obejrzałam a już nastał kwiecień.
Marzec przemknął mi niezwykle szybko, tak jak i święta. Jedyne co pamiętam z tego weekendu świątecznego, to przepiękna ciepła pogoda. W marcu tak jak i w lutym udało mi się nie kupić żadnego kosmetyku, a wręcz udało mi się niektóre sprzedać :) Oczyszczanie przestrzeni cały czas trwa, za pomocą portalu olx.pl próbuję sprzedać niepotrzebne mi już rzeczy. Te, które oddaje za darmo, to jak zwykle na portalu gratyzchaty.pl
Kwiecień rozpoczęliśmy aktywnie :)
1.04 poszliśmy na genialny koncert Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele.
Zabawa przednia, polecam każdemu :) Dużo muzyki w iście zabawnym klimacie z dużym poczuciem humoru. Koncert odbył się w Radio Koszalin. Po prostu PPNOU "Ukulele w każdym domu" ;)

 Po ponad 1,5h udaliśmy się na chwilkę na koncert akustyczny zespołu Bacteryazz.
W sobotę udaliśmy się do lasu na trasę Sianowskiej 5tki. Bieg choć niezbyt szybki ale rozgrzał, mimo porannej niskiej temperatury.
W niedzielę udało nam się odwiedzić giełdę, oraz targi ogrodnicze. Przyznam szczerze, że pierwszy raz od długiego czasu nie włączyliśmy ani na chwilę telewizora. Każdy zajął się swoimi sprawami, ja np. próbowałam pisać magisterkę. Jeszcze sporo sporo jej brakuje. W planach na ten lub i kolejny miesiąc jest pozyskanie kolejnych ubrań oraz butów z mojej listy. Zminimalizowanie ilości t-shirtów, a kupienie bardziej eleganckich bluzek itd.

Mam nadzieję, że ładna pogoda będzie pojawiać się coraz częściej, a kwiecień minie aktywnie :)

1 komentarz:

Z miłą chęcią przeczytam każdą Waszą opinię :)