Obserwatorzy

poniedziałek, 22 lutego 2016

Esencja perfum odpowiednik Alien

Witajcie, dzisiaj rozpoczynam kolejny semestr zajęć na uczelni. Nie jest tego dużo, a może i uda się złapać jakąś pracę, byłoby to wskazane, no ale zobaczymy. Co do lutego bez zakupów kosmetycznych, na razie idzie mi świetnie, a już 3 tygodnie za mną :) Oczyszczanie przestrzeni również idzie do przodu.

Przygotowałam dla Was recenzję esencji perfum, którą wygrałam w rozdaniu u Justynki szkatulka-ziuzia21.blogspot.com .

Według strony internetowej http://esencjaperfum.pl/3g-alien-p-14.html
POJEMNOŚĆ:   30 ml (odpowiada 300 ml wody perfumowanej) / travel pack
                            opakowanie wystarcza przeciętnie na 250 psiknięć, przy czym ze
                            względu na dużą intensywność zapachu zalecamy
1 lub 2
                            psiknięcia
dziennie.

DLA KOGO?   

Esencja perfum 3G Alien to zapach, który podkreśla indywidualność kobiety, jej odwagę oraz swobodę wyrażania swoich poglądów.  Alien pachnie wolnością i daje nieskończone możliwości ograniczone jedynie rozmiarami kosmicznej przestrzeni. Swoboda, radość i wolność promieniujące z esencji perfum 3G Alien wyzwolą Cię od wszelkich uprzedzeń na temat tego, jaka kobieta powinna być. Otoczona zapachem 3G Alien jesteś prawdziwą kobietą i właśnie taką chcesz być!

NUTY ZAPACHOWE:    intensywny (nuta kwiatowo-orientalna)
Kombinacja białej ambry i drzewnych nut Cashmeranu. Obie nuty zapachowe rozwijają się dzięki promiennemu kwiatowi jasminum sambac.


Nuta głowy: jaśmin, Jaśmin Sambac
Nuta serca: kaszmir
Nuta bazy: ambra

O PRODUKCIE:    
Esencja perfum 3G Alien została stworzona w oparciu o innowacyjną rece
pturę. Zapach ten jest odpowiednikiem zapachu Alien Thierry Mugler. Ogólne wrażenie zapachowe w odniesieniu do esencji perfum Alien Thierry Mugler zgodne jest w 99%. Receptura, intensywność i ilość olejków zapachowych są różne. W procesie produkcyjnym 3G Alien wykorzystana została nowoczesna technologia (nanotechnologia). Dzięki temu zapach jest bardziej intensywny i szlachetny. Esencja perfum to forma zapachu  najbardziej długotrwała, wystarczy jedno psiknięcie, aby zapach utrzymywał się przez cały dzień. Dlatego też, ich objętość jest niewielka, a flakoniki nie przekraczają 30ml. 
Perfumy przychodzą do nas zapakowane w folijkę oraz zdejmowaną zabezpieczającą tekturkę.
Po ich zdjęciu otrzymujemy zapach zamknięty w kartoniku, z otworem na przycisk oraz na dozownik.
Kartonik jest koloru złotego, zawiera informacje o pojemności (30ml), o tym, że jest to esencja, że jest testowana dermatologicznie.

Zapach najszybciej ulatnia się z nadgarstków. Po około 8 godzinach, na ubraniach jeszcze czuć zapach, na skórze jest ledwo wyczuwalny. Innego razu dopsikiwałam się w międzyczasie.
Zapach na samym początku po psiknięciu przypomina mi tanie "perfumy" z kiosku. Czasem zapach, który osadzi się na dozowniku pachnie przyjemnie. Nie znam oryginału, więc nie mogę ich porównać.
Rozpylacz działa jak chce, raz psika mocno, jednym strumieniem, w jednym kierunku, bardzo mocno, innym razem rozpyla równomiernie większy obszar.
Ja niestety do zapachu nie mogę się jakoś przekonać, ale nie skreślam esencji.
A wy używałyście esencji perfum?

4 komentarze:

 1. pierwszy raz spotykam się z taka esencją... Kocham Aliena i mam go na liście zakupowej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda,że nie jesteś zadowolona z zapachu,mój okazał się dobrym odpowiednikiem oryginału.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwaczne opakowanie, pierwszy raz z takim czymś się spotykam szczerze mówiąc. Oryginalny Alien pachnie bosko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o tych perfumach trochę drogo wychodziło jak na odpowiedniki perfum. Już wole moje z zapachowciec.pl bo nie przepłacam za to że mają i reklamę i takie są udoskonalone wizualnie.

  OdpowiedzUsuń

Z miłą chęcią przeczytam każdą Waszą opinię :)